Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  TECHNOLOG SVÁŘENÍ (až 45.000,- Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Vlastníte diplom svářečského technologa, inženýra? Orientujete se v normách ISO 15 085? Rádi byste uplatnili své zkušenosti v perspektivní společnosti?
Pak hledáme právě Vás!

Významná strojírenská společnost hledá do svého týmu nového pracovníka na pozici:

TECHNOLOG SVÁŘENÍ (až 45.000,- Kč)

Náplň práce:

  • zpracování technologických postupů
  • spolupráce s konstrukcí, kvalitou
  • dohled nad dodržováním norem u svařovacích procesů
  • optimalizace technologických postupů

Požadujeme

  • vzdělání v oboru svářečského technologa
  • zkušenosti z obdobné pozice
  • orientaci v problematice svařování železničních kolejových vozidel (normy ISO 15 085, ISO 3834, předpis V95/5 atd.
  • komunikační, organizační schopnosti, zodpovědnost

Nabízíme

  • zajímavé finanční hodnocení
  • zázemí silné společnosti
  • práci s moderním technologickým vybavením
  • odborné kurzy a školení
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění

Pracoviště: Jihomoravský kraj

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás