Volné pracovní místo  TECHNOLOG | SVAŘOVACÍ PROCESY | AJ

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 60 000–70 000 Kč / měsíc

Hledáte novou profesní výzvu v oblasti robotického svařování?

Místo, kde můžete uplatnit své schopnosti TECHNOLOGA SVAŘOVÁNÍ a nejen sledovat jiskření?

Pokud ano, pak je čas přidat se k našemu týmu a doslova "svářet" nové technologie v naší stabilní a rostoucí společnosti!

Čeho se týká náplň práce?

  • Navrhování, implementace a optimalizace procesů robotického svařování.
  • Spolupráce na vývoji nových svařovacích aplikací a jejich implementace.
  • Provádění analýz a testů pro zajištění a zlepšování kvality svařovacích spojů.
  • Úzké spolupráce s vývojovým týmem a se zákazníky.
  • Dokumentace technologických postupů a zajištění dodržování technických a bezpečnostních standardů.
  • Cenotvorba, naceňování projektů.

Požadujeme

  • Zkušenosti s robotickým svařováním
  • Znalost svařovacích procesů, technik
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Zkušenosti s tvorbou kalkulací
  • Ochota vycestovat do zahraničí v rámci zaškolení
  • Angličtina nutností! Min. B2!

Nabízíme

  • Motivační mzda na základě předchozích zkušeností!
  • 25 dní dovolené
  • 13. plat
  • Prostředí společnosti s mezinárodním přesahem
  • Přátelské prostředí na pracovišti
  • Příspěvek na stravování
  • Kafeterie

Máte zájem o nabídku TECHNOLOG | SVAŘOVACÍ PROCESY | AJ?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Veronika Dobrovolná z Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku TECHNOLOG | SVAŘOVACÍ PROCESY | AJ

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.