Volné pracovní místo  TECHNOLOG - SVAŘOVÁNÍ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Bakalářské, Vysokoškolské

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost se sídlem na Děčínsku, hledáme vhodného kandidáta/-ku na uvedenou pozici.

Náplň práce:
  • prověřování dodavatelů z hlediska způsobilosti ke svařování (smluvní subdodávky)
  • zpracování a řízení dokumentace svařování, příprava a uložení záznamů
  • přezkoumání technických specifikací
  • řešení neshod a nápravných opatření v oblasti svařování
  • řízení kvalifikace svářečského personálu
  • dozor nad objednáváním, identifikací, skladováním, výdejem a manipulací s materiály
  • namátková kontrola procesů svařování ve výrobě včetně dodržování bezpečnosti a ochrany zdraví
  • namátková kontrola nad stanovováním, prováděním a hodnocením kontrol a zkoušek svarových spojů
  • spolupráce s odd. konstrukce při zpracování konstrukční dokumentace výrobků
  • zpracování technologických postupů výroby
  • kompletace výrobní dokumentace
  • účast na zavádění nových technologických postupů do výroby
  • kontrola dodržování předepsaných postupů ve výrobě

Požadujeme

  • VŠ/SŠ strojního směru
  • kvalifikace IWE (EWE)/IWT (EWT)
  • prokazatelnou praxi na pozici technologa svařování nebo odbornou praxi ve strojírenství
  • znalost systémů managementu jakosti
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • motivující finanční ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • závodní stravování
  • příspěvky na penzijní/životní pojištění
  • kurzy AJ v zaměstnání
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

Lokalita pracoviště: Děčínsko
Možnost nástupu: ihned, příp. dle dohody

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".