Volné pracovní místo  Technolog ve strojírenství s AJ (od 24.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Rozšiřujeme tým strojírenské společnosti, dodavatele do automobilového průmyslu!
Hledá se STROJÍRENSKÝ TECHNOLOG!

Náplň práce

  • Zpracování technologických postupů na základě dokumentace
  • Řešení uspořádání pracovišť a jejich optimalizace
  • Kooperace s kolegy v rámci kvality – řešení zmetkovitosti
  • Spolupráce při zvyšování produktivity práce (zefektivňování procesů)
  • Vedení příslušné dokumentace
  • Reportování nadřízenému

Požadujeme

  • SŠ/VŠ strojírenské, event. jiné technické
  • Alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici
  • Zkušenosti s analýzou procesů a celkově zefektivňováním práce
  • Výhodou znalost prostředí automotive společnosti
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity
  • 5 týdnů dovolené, odborné vzdělávání
  • Kulturní akce, společenské akce
  • Místo výkonu práce: Olomoucký kraj

Jiná sdělení

Odpovědí na tento inzerát souhlasíte (v souladu se zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) s tím, aby společnost SUGESTO s.r.o., sídlem Císařov 109, 751 03 Císařov, zpracovávala, spravovala a uchovávala Vaše osobní údaje, a to za účelem zprostředkování zaměstnání, marketingu, obchodu či nabízení jiných služeb, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 sb. Souhlas je udělen na dobu neurčitou, a to až do jeho odvolání písemnou formou.

Těšíme se na případnou spolupráci s Vámi!