Volné pracovní místo  Technolog ve strojírenství s Aj (od 27.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Významná zahraniční společnost – významný producent strojírenských produktů, hledá do svého týmu Technologa.

Náplň práce:
  • Zajišťování a organizace technologické přípravy výroby
  • Navrhování uspořádání strojů a přípravků, návaznost pracovišť a ostatních technických podmínek
  • Navrhování počtu technických prostředků, strojů a zařízení pro výrobu na základě stanoveného postupu výroby a cílové kapacity.
  • Využívání CAD systémů
  • Sledování a hodnocení nákladů, optimalizace technologického postupu
  • Zjišťování nových postupů výroby, spolupráce s ostatními kolegy
  • Vedení technické dokumentace

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání strojírenského směru
  • Praxe na pozici technologa nutná
  • AJ na pokročilé úrovni – denně se hovoří
  • Znalost CAD, schopnost číst dokumentaci
  • Spolehlivost, pečlivost
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Práci na HPP v mezinárodní firmě
  • Zajímavou mzdu (možný progres)
  • Zaměstnanecké benefity
  • Stravování na pracovišti
  • 5 týdnů dovolené, aj.
  • Místo výkonu práce: Olomoucký kraj
  • Termín nástupu: dle domluvy

Jiná sdělení

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis. Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.