Volné pracovní místo  Technolog ve strojírenství – vhodné i pro absolventy!

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–50 000 Kč / měsíc

O firmě

Máme přes 10 let zkušeností…díky tomu víme, že nové trendy náboru jdou ruku v ruce s těmi ověřenými a stále platnými. Naše zkušenosti a individuální přístup Vám zajistí hladký průběh náboru.

Jsme ryze česká společnost, se 130 letou historií sídlící v Bohumíně. Jsme největší výrobce patentovaných drátů a lan v ČR, snažíme se držet si profesionální úroveň a poskytovat špičkové výrobky a služby. Investujeme v oblasti rozvoje v oblasti technologií výroby, tak aby, jsme se udrželi na špici hutní druhovýroby. Naším dalším pilířem je snaha udržet si dobré zaměstnance a mít co nejmenší fluktuaci, proto jsme ochotni Vás podpořit v profesním růstu!

Co bude Vaším úkolem:
  • Tvorba a ověřování technologických postupů
  • Udržování a optimalizace zavedených technologií
  • Posuzování vyrobitelnosti zakázek z hlediska technologie
  • Vývoj nových výrobků a technologií
  • Technická a technologická podpora zákazníků
  • Aktivní účast a spolupráce s projektovými týmy, spolupráce při řešení inovací

Co by náš nový technolog měl splňovat:
  • SŠ/VŠ hutního nebo strojního zaměření
  • Znalost technické dokumentace
  • Znalost technologií zpracování oceli
  • Znalost AUTOCADu výhodou
  • Kreativní myšlení
  • Znalost anglického jazyka

Co můžeme našemu novému technologovi nabídnout:
  • Atraktivní a zasloužené platové ohodnocení (na základě seniority)
  • Zázemí stabilní, ryze české firmy
  • Podpora dalšího vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • Mimořádné a stabilizační prémie
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Možnost firemního pobytu (Luhačovice, Jeseníky, Darkov)

Vhodné pro

Absolventy.