Zařazeno v oborech:
Strojírenství
Pozice:
Technolog ve strojírenství
Lokalita:
Zlín
Může se Vám hodit:
Technolog ve strojírenství Zlín

Volné pracovní místo TECHNOLOG VE STROJÍRENSTVÍ

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Slavičínsko
Plný úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou, vysokoškolské
Hrubý plat
30000 - 45000 Kč/měs

Popis pracovní nabídky

Ref. č.: 10–30–201872. Hledáme TECHNOLOGA VE STROJÍRENSTVÍ.

Vaší hlavní pracovní činností bude:

  • vedení projektů technologických úprav

  • zavádění nových technologií
    zabezpečování technologické a konstrukční připravenosti výroby
    tvorba a úprava technologických postupů pro výrobu
    spolupráce s konstrukcí v oblasti konstrukce nářadí a výrobků

    Požadujeme

    • SŠ/VŠ technického směru
    • praxe na obdobné pozici min. 2 roky (ve výrobě)
    • znalost technické dokumentace a orientace v technickém výkresu
    • znalost technické optimalizace výrobních strojů
    • proaktivita při řešení problémů
    • řidičský průkaz sk.B

    Nabízíme

    Společnost nabízí opravdovou příležitost, adekvátní platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody s propracovaným systémem benefitů, možnost kariérního i profesního růstu v rámci prostředí společnosti.

    Podobné nabídky práce

    Obsluha CNC - Plat 40.000Kč
    - obsluha a seřízení CNC soustruh, fréza - velmi pěkná práce v kusové výrobě - výroba součástek v leteckém i automobilovém průmyslu
    DAHA-REAL s.r.o. Celá ČR Plný úvazek
    aktivní
    Technolog programování CNC/JIR
    Návrhy a zpracování technologických postupů pro CNC stroje, tvorba a úpravy řídících programů. Tvorba TG dokumentace.
    Kariéra spol. s r.o. Uherský Brod, okres Uherské Hradišt... Plný úvazek
    aktivní
    Technologové, programátoři CNC
    Náplň práce: programování - CNC svařovacího robota, CNC soustruhu a CNC frézovacího centra Požadavky: znalost programování CNC (CAD/CAM) strojů a technologie obrábění, dobrá orientace ve výkresové dokumentaci Výhody: prémie, strav ...
    MAVA-lisovna s.r.o. Tovární 424, Fryšták Plný úvazek
    dnes
    Technolog/programátor
    Požadavky: SŠ vzdělání – obor strojírenství, min. 3 roky praxe jako programátor CNC strojů se zaměřením na nerotační součásti (řídící systém Sinumerik 840D, HEIDENHAIN), znalost zpracování technologických postupů a normování CNC o ...
    TAJMAC-ZPS, a. s. třída 3. května 1180, Zlín Plný úvazek