Volné pracovní místo  Technolog - vedoucí projektu - automotive s Nj

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici technologa vedoucího projektu s praxí v technologii s plynulou němčinou.

Nabízíme:
  • pracovní poměr ve stabilní a úspěšné společnosti
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • firemní benefity ( stravenky možnost využití firemního odvozu z a do práce v okolí firmy...)
  • mobilní telefon
  • prémie vyplácené měsíčně

Požadujeme:
  • minimálně 2 roky praxe popřípadě velmi šikovný absolvent
  • minimálně středoškolské vzdělání popřípadě praxe
  • německý jazyk na pokročilé úrovni
  • řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce:

  • určování technologických postupů a zajišťování technologické přípravy v přiděleném úseku výroby
  • organizování výroby pro technické oddělení
  • vypracování a správa technologické dokumentace výkonových norem normativů
  • projektová práce zavádění nových výrobků do sériového procesu zavádění nových technologiíorganizace změn výrobků
  • zavádění a realizace nové výroby
  • vedení dokumentace dílů do doby předání do sériové výroby
  • aktualizace nástěnky technického oddělení
  • technická pomoc oddělení výroby
  • kontrola a dohlížení nad prováděním projektových prací ve spolupráci s vedoucím projektů
  • kontrola provedených prací a schválení pro výrobu kontrola a schvalování prací které jsou prováděny externím personálem
  • archivace dokumentů pro technické oddělení
  • provádění termínových dohod a řešení technických otázek u zařízení v provozu
  • příprava a realizování opravárenských a údržbářských prací na mechanických zařízeních
a strojích

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".