Volné pracovní místo  TECHNOLOG, vhodné i pro absolventy

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 4-30-203423. Jsi-li absolvent v oboru chemie nebo již zkušeným kandidátem a chceš uplatnit své vědomosti a dovednosti pro zahraniční společnost, pak možná hledáme právě Tebe. Pošli nám svůj životopis a my ti povíme více o pozici TECHNOLOG.<br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> zodpovědnost za náběh technologických postupů</li>
<li> řízení, kontrola a optimalizace technologických procesů </li>
<li> aktivní spolupráce s kontrolou jakosti a projektovými týmy</li>
<li> definování požadavků na parametry strojů</li>
<li> tvorba technologických postupů</li>
<li> spolupráce se všemi odděleními ve společnosti</li>
</ul>
<br/>Pracoviště: Moravskoslezský kraj

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ/SŠ vzdělání v technickém oboru (strojírenství, technologie, chemie...)</li>
<li> anglický jazyk na komunikativní úrovni</li>
<li> praxe ve výrobním prostředí jako procesní inženýr nebo technolog výhodou</li>
<li> organizační schopnosti</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zajímavé platové ohodnocení</li>
<li> stravenky plně hrazené zaměstnavatelem</li>
<li> docházkový bonus</li>
<li> firemní školení a vzdělávání</li>
<li> zázemí stabilní mezinárodní společnosti</li>
<li> moderní pracovní prostředí</li>
<li> příspěvek na dopravu</li>
</ul>