Volné pracovní místo  Technolog vhodné i pro ABSOLVENTY!

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

Spol. zabývající se výrobou a montáží ocelových konstrukcí zejména ocelových mostů a transformátorových kotlů hledá nového kolegu na pozici TECHNOLOG.

Pracovní náplň:

  • příprava technologické dokumentace pro svěřené zakázky
  • navrhování náhrady materiálů a náhradní technologie zpracování
  • ověřování a implementace nových výrobních postupů
  • zadávání požadavků pro nákup materiálu a služeb spjatých s danou zakázkou

Požadujeme:

  • SŠ technického směru/nejlépe strojní
  • znalost čtení technické dokumentace
  • základní znalost AutoCAD (2D)
  • pečlivost samostatnost zodpovědnost

Nabízíme:

  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • pracovní poměr HPP - doba neurčitá
  • flexibilní začátek pracovní doby
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • firemní vzdělávání kurzy Nj/Aj
  • NA VŠE VÁS ZAŠKOLÍMEMOŽNOST ZÍSKÁNÍ PROFESNÍ PRAXE!

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na emailu použijte odpovědní formulář