Volné pracovní místo  Technolog - vstřikolisy

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Usilujete o profesionální seberealizaci a zároveň chcete přispět ke změnám v jedné z nejvýznamnějších mezinárodních společností?<br/>
<br/>Zajímáte se o vsřikolisy, mluvíte anglicky a máte praxi v designu výrobku?<br/>
<br/>Pak hledáme Vás!<br/>
<br/>náplň práce:<ul>
<li> spolupráce s kolegy technického odd. na vývoji nových produktů</li>
<li> programování a měření na 3D měřícím zařízení </li>
<li> komunikace se zákazníky s pohledu designu výrobku</li>
<li> tvorba technické dokumentace</li>
<li> komunikace s metrolog. laboratořemi v oblasti analýzy rozměrů vyvíjeného produktu</li>
<li> spolupráce s odd. kvality</li>
</ul>
<br/>Vhodné pro absolventy VŠ s technickým vzděláním (strojní) nebo SPŠ strojní s předchozí praxí v oboru.

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ/ SŠ technického směru (strojní) </li>
<li> znalost strojní výkresové dokumentace</li>
<li> znalost vstřikování plastů a konstrukce vstřikovacích nástrojů</li>
<li> orientace v použití měřících metod a způsobů měření</li>
<li> znalost metod a nástrojů používaných pro zajištění jakosti v metrologii výhodou</li>
<li> uživatelská znalost CAD programů </li>
<li> znalost principů projektové řízení výhodou</li>
<li> pečlivost a zodpovědnost, analytické myšlení, schopnost rozhodování a samostatnost</li>
<li> týmový hráč, otevřený komunikaci s ostatními</li>
<li> ochoda učit se novým věcem a profesně rust</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> mezinárodní společnost</li>
<li> výborný kolektiv</li>
<li> možnost kariérního růstu</li>
<li> ostatní zaměstnanecké benefity</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.