Volné pracovní místo  Technolog - výrobní společnost v Jičíně, hledá nového kolegu do výrobního týmu.

Lokalita Jičín a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

Popis pozice
✓ Zodpovědnost za technologické procesy ve svěřeném úseku výroby
✓ Příprava a aktualizace výrobních postupů
✓ Implementace metod štíhlé výroby
✓ Optimalizace výrobních procesů, zvyšování kvality a efektivity výroby
✓ Úzká spolupráce s vedením výroby a s ostatními výrobními úseky

Požadujeme

✓ VŠ vzdělání technického směru (chemické, strojní)
✓ Dobrá znalost AJ
✓ Praxe v oboru v rámci studia VŠ vítána
✓ Znalost metod štíhlé výroby (5S, VSM, SMED, OEE,…)
✓ Velmi dobré komunikační schopnosti
✓ Smysl pro detail, systematičnost

Nabízíme

Nabízíme
✓ Zajímavé finanční ohodnocení a kvartální bonusy
✓ Zázemí stabilní nadnárodní výrobní společnosti
✓ Možnost získání cenných zkušeností a odborné praxe v nadnárodní společnosti
✓ Další profesní vzdělávání i v zahraničí
✓ Zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravování, rehabilitace, jazykové kurzy, příspěvek na penzijní připojištění, firemní akce, …)