Volné pracovní místo  TECHNOLOG VÝROBNÍCH LINEK

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme personálně-poradenská agentura nabízející služby v oblasti náboru zaměstnanců a zprostředkování zaměstnání od roku 2012 v České republice. Poskytujeme služby na základě oprávnění "Povolení ke zprostředkování zaměstnání" vydaného Ministerstvem práce a sociálních věcí České republiky.

ČEMU SE VĚNUJEME?

Za naší nabídkou služeb stojí více než 10 let zkušeností v oblasti náborů zaměstnanců a projektového řízení v oblasti HR. Vyhledáváme pracovníky jednorázově, spolupodílíme se na vytváření celých týmů nebo Vám kompletně personálně obsadíme novou firmu či pobočku. Služby v oblasti HR poskytujeme napříč všemi obory a pracovními pozicemi v rámci soukromého i veřejného sektoru. Nejvíc zkušeností máme právě s technickými obory, kam dosazujeme stovky zaměstnanců ročně.

JAKÉ SLUŽBY POSKYTUJEME?

NÁBOR ZAMĚSTNANCŮ/RECRUITMENT – výběr a vyhledání kměnových zaměstnanců
PŘÍMÉ VYHLEDÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ/EXECUTIVE SEARCH – metoda vhodná pro vyhledání TOP manažerů a specifických odborných pozic
PSYCHOLOGICKÁ DIAGNOSTIKA A PORADENSTVÍ pro pracovní účely

Popis pracovní nabídky

Co je náplní práce?
  • Instalace výrobních linek na výrobu ložisek a údržba výrobních zařízení
  • Vytvoření a provádění preventivního programu údržby
  • Opravy a odstraňování problémů výrobních zařízení
  • Tvorba a úprava technických výkresů
  • Zdokonalování výrobních zařízení v jejich kapacitě, kvalitě, bezpečnosti a vlivů na životní prostředí
  • Jednání a spolupráce s dodavateli zařízení pro výrobní linky ve věcech technických
  • parametrů, cen, dodávek, platebních podmínek, atp.
  • Dohled a koordinace dodavatelů za účelem řádné instalace výrobních zařízení
  • Dohled nad bezpečnostními a environmentálními standardy výrobních zařízení
  • Úzká spolupráce s nástrojárnou společnosti

Požadujeme

Jaký je kandidát, kterého bychom rádi poznali?
  • Má platnou vyhlášku 50/1978 Sb. §6 a alespoň základní znalost programování PLC.
  • Má SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru a praxi ve výrobní společnosti (automobilový průmysl a oblast obrábění/tváření kovů výhodou)
  • Má zkušenosti s vedením týmu zaměstnanců
  • Rozumí výkresové dokumentaci a ovládá PC (MS Office)
  • Hovoří pokročilou angličtinou – bude ji denně aktivně používat
  • Má řidičský průkaz sk. B (je aktivním řidičem)
  • Je manuální zručný, zodpovědný a spolehlivý

Nabízíme

Co Vás čeká, když uspějete?
  • Stabilní a perspektivní zaměstnání v mezinárodní společnosti
  • Možnost dalšího profesního i osobního růstu
  • Dotované závodní stravování
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů