Volné pracovní místo  Technolog výrobního procesu - i pro absolventy (od 30.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Hledáte neobyčejnou práci, kde uplatníte svoje schopnosti logického uvažování, analytického myšlení a dobrou znalost angličtiny? Máte cit pro výrobu a chuť vymýšlet nové postupy a technologie? Zúčastněte se výběrového řízení na pozici technologa procesu ve výrobní společnosti v Prostějově!

Náplň práce:

  • zajištění výrobního procesu a kontrola jeho správnosti
  • analýza vzniklých problémů a návrhy na zlepšení výrobního procesu
  • vytváření nových postupů s cílem zefektivnění výroby
  • úzká spolupráce s ostatními kolegy
  • tvorba dokumentací, práce se systémem, reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • pokročilá znalost angličtiny
  • praxe na podobné pozici výhodou
  • cit pro výrobu, logické myšlení, proaktivní přístup

Nabízíme

  • pestrá náplň práce v úspěšné výrobní společnosti v Prostějově
  • moderní prostředí s přátelským kolektivem
  • využití anglického jazyka s možností dalšího vzdělávání
  • vzrůstající mzdové ohodnocení
  • nabídka dalších firemních benefitů
  • práce na HPP
  • nástup možný ihned