Volné pracovní místo  Technolog výroby, technik kvality – absolvent VŠ (graduate program)

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

Týmová práce, ale i samostatné řešení konkrétních úkolů dle zadání programu.

Požadujeme

  • VŠ technického směru, nejlépe strojní, elektro (do 3 let od ukončení studia)
  • Orientace v technické výkresové oblasti, technické myšlení
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka
  • Znalost práce na PC
  • Komunikativní a flexibilní osobnost

Nabízíme

  • Zajímavou práci v perspektivní rostoucí zahraniční firmě
  • Příležitost profesního odborného růstu
  • Odpovídající finanční ohodnocení a odměňování dle pracovních výsledků
  • Motivující zaměstnanecké benefity

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Profil společnosti:
SCHOTT CR, s.r.o., závod Electronic Packaging Lanškroun, významný výrobce v oblasti komponentů pro automobilový průmysl, přijme v rámci absolventského projektu GRADUATE uchazeče na pozici Technolog, technik kvality.
Náplň programu:
Unikátní program pro absolventy i uchazeče o zaměstnání do 3 let od ukončení studia, umožňující praxi v českém závodě i v zahraničních závodech koncernu SCHOTT.

Místo práce: Lanškroun

Termín nástupu: nejpozději 1. 6. 2015

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".

Platnost inzerátu končí 27. 1. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.