Volné pracovní místo  Technolog výroby

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné

Společnost, která se zabývá výrobou a dodávkami průmyslových kuchyní, přijme nového kolegu/kolegyni na pozici Technologa, který chce aplikovat své nápady do praxe.

Co budete dělat?

Realizovat své nápady v tvorbě návodů a výrobních postupů.
Komunikovat s týmem konstrukčním, výrobním a obchodním.
Zpracování podkladů pro tvorbu katalogu.
Monitoring a analýza výsledků (cenová kalkulace, účinnost zavedených změn, datasheety)

Požadujeme

Technické znalosti propojené s tvůrčím myšlením.
Smysl pro detail, analytické uvažování a chuť rychle se učit.
Znalost čtení výkresové dokumentace.
Výhodou pro Vás bude elektro vyhláška či certifikace, praxe na obdobné pozici.

Nabízíme

Finanční ohodnocení dle praxe.
Zaškolení a interní vzdělávání.
22. dní dovolené.
Stravenky, možnost závodního stravování.
Firemní benefity
Skvělý tým kolegů, kteří jsou profesionály ve svém oboru.