Volné pracovní místo  TECHNOLOG - ZAJÍMAVÉ BENEFITY

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Pro velmi zajímavou společnost se sídlem v okolí Uherskobrodska hledáme kandidáta, který chce zúročit své zkušenosti z pozice technologa.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> technologická analýza požadavků z výkresové dokumentace </li>
<li> tvorba technologických a výrobních postupů </li>
<li> vytváření cenové kalkulace </li>
<li> komunikace s technickou přípravou výroby, výrobou a ostatními útvary firmy</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání ve strojírenském nebo podobném technickém oboru </li>
<li> zkušenost z pozice technologa či </li>
<li> znalost technologií</li>
<li> znalost normování a kalkulací </li>
<li> velmi dobrá znalost práce na PC a MS Office</li>
<li> znalost CAD/CAM programů</li>
<li> pozitivní a otevřený přístup </li>
<li> samostatnost v rozhodování</li>
<li> znalost anglického nebo německého jazyka výhodou</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> sociální benefity</li>
<li> 5. dnů dovolené navíc</li>
<li> 13. plat</li>
<li> stravné</li>
<li> bonusy a odměny</li>
<li> kariérní postup</li>
</ul>