Volné pracovní místo  Technolog

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
Technolog za specifikaci, plánování a realizace technologií výroby odpovídá za její neustálé zlepšování.
Specifikuje a sestavuje technické specifikace na stroje, přípravky a zařízení.
Určuje optimální výrobní stroje, zařízení, přípravky a nástroje.
Podílíme se na činnostech spojených s neustálým zlepšováním technologických procesů a přípravků.
Provádí zaškolování operátorů a seřizovačů při předávání technologií.

Požadujeme

Požadujeme:
Minimálně středoškolské vzdělání technického směru
Prokazatelné zkušenosti z automobilového průmyslu (min. 3roky)
Anglický jazyk na komunikační úrovni (každodenní komunikace a zpravodajství)

Týmovost, samostatnost, proaktivita, zájem o technologie

Nabízíme

Nabízíme:
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Plat dohodou
25 dní dovolené
Třísměnný provoz
Vhodné pro cizince

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.