Volné pracovní místo  Technologický projektant/okr. Tábor

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho významného klienta, který se zabývá zemědělským průmyslem, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Technologický projektant/okr. Tábor.

Náplň práce:
  • zpracování technologického projektu rozmístění technologií pro chov hospodářských zvířat v rámci zemědělských staveb
  • specifikace technologických celků
  • tvorba nabídek na dodávku stájových technologií
  • komunikace se zákazníky při zpracování technologického projektu
  • spolupráce se stavebními projektanty
  • práce v terénu - zaměření stávajících stájí
  • odborné poradenství zákazníkům v rámci využití technologií

Požadujeme

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru (strojírenský obor, případně zemědělské vzdělání se zaměřením na zemědělskou techniku, případně stavební TZB obor)
  • pozice vhodná i pro absolventy
  • schopnost kreslit v AutoCAD na dobré uživatelské úrovni
  • znalost práce v 3D BIM výhodou, není podmínkou
  • samostatnost, aktivní přístup, tah na branku
  • komunikativnost, spolehlivost, pečlivost

Nabízíme

  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • firemní benefity
  • možnost profesního a kariérního růstu

Místo pracoviště:
okr. Tábor

Termín nástupu:
Ihned/dle dohody