Volné pracovní místo  TECHNOLOG/NORMOVAČ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Hledáme schopného normovače. Máte zkušenosti s vytvářením cenových kalkulací, vyznáte se v technické dokumentaci? Pojďte k nám!

Náplň práce:
  • tvorba normohodin na základě výkresové dokumentace
  • odhad ceny výrobků ve stadiu vývoje
  • vedení menšího týmu lidí
  • denní komunikace s prodejci, vývojovým oddělením a oddělením přípravy zakázek

Požadujeme

  • SŠ/VŠ strojní vzdělání
  • praxe min. 3 roky ve strojírenství
  • zkušenosti s přípravou cenových kalkulací, normování práce (zakázková výroba výhodou)
  • výborná znalost čtení výkresové dokumentace
  • znalost AJ (slovem i písmem)
  • zkušenosti s vedením menšího týmu lidí

Nabízíme

  • NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
  • KVARTÁLNÍ BONUSY
  • přátelský kolektiv
  • dovolená navíc
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • firemní akce a vzdělávací kurzy