Volné pracovní místo  TECHNOLOG/PROJEKTANT

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 12-30-185496. Hledáte novou pracovní výzvu a možnost uplatnění svých zkušeností ve stabilní společnosti?<br/>Disponujete zkušenostmi v oblasti projektování čerpadel, armatur, potrubí, apod.?<br/>Pak hledáme právě Vás na pozici<br/>
<br/>PROJEKTANT - TECHNOLOG<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> zodpovědnost za část projektu</li>
<li> tvorba projektové dokumentace </li>
<li> konstrukční činnost v programu AutoCad</li>
<li> možnost občasného cestování do zahraničí</li>
<li> spolupráce s dalšímí odděleními</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ vzdělání v oblasti strojírenství</li>
<li> praxe na dané pozici alespoň 3 roky</li>
<li> zkušenosti v oblasti projektování potrubního vedení, armatur, atd.</li>
<li> znalost a praxe s konstrukčním systémem AutoCad</li>
<li> znalost AJ - min. základy</li>
<li> týmový hráč, komunikativní osobnost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 13. a 14. plat</li>
<li> stravenky</li>
<li> příspěvky na kulturu a sport </li>
<li> příspěvek na penzijní nebo životní pojištění</li>
</ul>