Volné pracovní místo  TELEFONICKÁ PODPORA - FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBA

Lokalita a další
Vzdělání Základní, SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 13-13-200452. Jste komunikativní? Máte energie na rozdávání nebo jste pracoval/a v oblasti prodeje? <br/>
<br/>Pro prestižní mezinárodní společnost hledáme kandidáty na pozici Telefonické podpory obchodního oddělení.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Aktivní oslovování nových klientů po telefonu (nejedná se o klasické call centrum!)</li>
<li> Spolupráce v rámci obchodního oddělení společnosti </li>
<li> Informování klientů o produktech a akcích společnosti</li>
<li> Tvorba nabídek, zasílání prezentací</li>
<li> Účast na produktových a legislativních školeních</li>
<li> Aktualizace informací v interní databázi</li>
</ul>
<br/>Nástup: ihned<br/>Lokalita: Praha 4<br/>Pracovní smlouva: 40 hod/týden (smlouva na 6 měsíců s možností prodloužení)

Požadujeme

<ul>
<li> Praxe oblasti prodeje</li>
<li> Zkušenost s komunikací po telefonu velkou výhodou!</li>
<li> Zkušenost s využíváním MS Office v praxi (hl. Excel)</li>
<li> Výborná znalost českého jazyka</li>
<li> Zájem o dlouhodobou spolupráci</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> Klouzavá pracovní doba</li>
<li> Příspěvek na životní pojištění</li>
<li> Zázemí stabilní společnosti</li>
<li> Příjemné pracovní prostředí</li>
</ul>