Volné pracovní místo  TELEFONICKÁ PODPORA PRODEJE, 15 000 - 19 000 Kč

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Významná mezinárodní telekomunikační společnost hledá do svého týmu šikovné kandidáty na pozici TELEFONICKÁ PODPORA PRODEJE.<br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> telefonická podpora prodejců společnosti</li>
<li> zadávání dat do systému </li>
<li> administrativní činnost</li>
</ul>
<br/>Pracovní smlouva na dobu určitou do 30.6.2013 s předpokladem dalšího prodloužení<br/>Lokalita: Praha 4<br/>Nástup: ihned<br/>Plat: 15 000 - 19 000 Kč + benefity<br/>
<br/>NENÍ NUTNÁ PŘEDCHOZÍ PRAXE!!

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ vzdělání </li>
<li> dobrou znalost práce na PC </li>
<li> spolehlivost, týmovost</li>
<li> výborné komunikační schopnosti</li>
<li> zájem o techniku a telekomunikace</li>
<li> ochota pracovat ve směnném provozu (8 hodin denně, 1 x měsíčně víkend)</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> stravenky</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> výkonnostní bonusy ke mzdě</li>
<li> zázemí stabilní společnosti</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.