Volné pracovní místo  Telefonistka - práce z domova

Pracovní poměr Úvazek Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 5 000–27 000 Kč / měsíc

O firmě

Čím se zabývám:
1. Přináším majitelům firem i zaměstnancům vědění, které
a) stabilizuje firmu
b) zvyšuje efektivitu práce a vzájemné porozumění
c) podporuje dlouhodobý úspěch

A to formou online programů, (online) osobních konzultací a seminářů (pokud to doba dovolí).

2. Pomáhám řešit situace, které vyžadují speciální pozornost (více na mém alakai webu)

3. Přispívám k osobnostnímu růstu klientů, se kterými spolupracuji - velkou část získaného vědění mohou využívat nejen ve firemním prostředí, ale i v soukromí :)

Hledáte smysluplnou brigádu, kde budete důležitou součástí týmu?
A zároveň uvítáte možnost pracovat samostatně z domova?
Jste na mateřské nebo v důchodu a cítíte potřebu realizovat se?
Oceníte jistou odměnu za odvedené výsledky?

Pomáháme majitelům malých a středních českých firem řešit situace, které jim berou čas, nervy a peníze. Ve firmách našich klientů pomáháme řešit situace spojené s týmem: motivaci, organizaci práce a času, sladění úhlu pohledu majitele se svým týmem, atd.

Budete pracovat samostatně jako obchodní asistentka.
Nejsme call centrum.
Vaším úkolem bude:

1. Zavolat majiteli malé nebo střední české firmy s cílem získat od něj souhlas se zasláním prezentačního mailu
2. Doplnit informace do informačního systému.
3. Opětovně majiteli zavolat a probrat s ním možnosti spolupráce

Požadujeme

Možnost věnovat se práci během pracovních dnů v čase mezi 8-15.30 hod
Schopnost uvědomění, že odměnu dostanete za odvedené výsledky
Příjemný hlas a vystupování po telefonu
Tah na branku - obchodní talent
Ochotu učit se a pracovat na sobě
Práce na PC - psaní všemi 10 (rychlé a bezchybné psaní)
Vyhledávání na internetu
Samostatnost
Svižné pracovní tempo

Nabízíme

Možnost práce z domova
Zaškolení, trénink a pravidelná podpora
Spolupráce v malém týmu
Možnost podílet se na rozvoji firmy
Kariérní postup
Hodnocení za výsledky
Odměna za splněné cíle
Možnost absolvovat služby, které nabízíme klientům

Vhodné pro

Absolventy, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené.