Volné pracovní místo  TELEFONNÍ KONZULTANT - AŽ 50 000 KČ!

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Jsme součástí skupiny NetBrokers Holding, která spojuje technologické experty a profesionály.
Snižujeme finanční a časové náklady našich klientů prostřednictvím unikátní nabídky informací, produktů a cen. Holding je vlastníkem srovnávačů energií a telekomunikačních tarifů Tarifomat.cz, CenyEnergie.cz, ProfiSMS a afiliační sítě eSpolupráce.cz. Na Slovensku vlastní největší srovnávač online pojištění Superpoistenie.sk! Do skupiny NetBrokers Holding patří i největší a nejvýznamnější poskytovatel online pojištění v České republice, konkrétně se jedná o společnost ePojisteni.cz!

Společnost Tarifomat, s.r.o. je první nezávislý srovnávač mobilních tarifů na českém trhu, kde působí již od roku 2012. Díky prozákaznickému přístupu a portfoliu výhodných neveřejných nabídek jsme se svými více než 200 000 spokojenými zákazníky naprostou jedničkou ve svém oboru!

Připoj se i Ty k našemu úspěšnému a efektivnímu týmu! Nyní hledáme specialisty se zkušenostmi v oblasti telefonního marketingu nebo obchodu do specializovaného call centra v centru Brna. Motivuje Tě příjemné pracovní prostředí, možnost vlastního rozvoje a zajímavé finanční ohodnocení? Pokud rád/a komunikuješ s lidmi po telefonu a navíc máš zkušenost s prodejem, pak nám neváhej zaslat životopis!

Náplň práce:

Telefonická komunikace s klienty, kteří projevili zájem o naše produkty
Nabídka a prodej produktů zákazníkům na míru
Podpora našich klientů po telefonu
Administrativa spojená s prodejem a požadavky klientů

Požadujeme

Komunikativnost
Pozitivní osobnost plnou nadšení s tahem na branku
Plnění stanovených cílů
Schopnost pracovat samostatně
Zodpovědnost a spolehlivost
Proaktivní přístup
Chuť zdokonalovat sama sebe a učit se novým věcem

Nabízíme

Práci na HPP na dobu neurčitou
Garantovanou mzdu 15.000 Kč
Motivační finanční ohodnocení (fix + osobní ohodnocení až do výše 35.000 Kč)
Možnost kariérního růstu
Firemní akce a benefity
Plně hrazené neomezené volání
Odměna za doporučení nového zaměstnance ve výši 5.000 Kč
Přátelský a dynamický tým spolupracovníků
Kanceláře v centru Brna s výbornou dostupností
Možnost pracovat pro významnou společnost, která se stala největším distributorem služeb mobilního volání a internetu v ČR!
Nástup ihned