Volné pracovní místo  Telefonní specialista

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 20 000–40 000 Kč / měsíc

O firmě

Moderní telemarketingová firma působící na trhu již devět let.

Přidejte se k zaměstnancům společnosti CallOne v Chomutově, která je jedničkou v poskytování služeb svým zákazníkům. Na pracovní pozici „Telefonní konzultant/ka“ hledáme nové kolegy do našeho úspěšného týmu. Jedná se o nenáročnou - vhodnou pro všechny věkové kategorie.

Pracovní náplň
  • Kontaktování našich zákazníků ohledně připravovaných novinek
  • Poskytování informací o službách, produktech
  • Základní administrativa spojená s vyřizováním hovorů

Požadujeme

Co by měl splňovat ideální uchazeč?
  • Schopnost učit se novým věcem
  • Chuť pracovat
  • Zájemce, bez vady řeči, kteří umí komunikovat

Nabízíme

  • K základnímu platu i plno dalších motivujících ohodnocení
  • Školení, vzdělávací semináře, soutěže
  • Nejsme jen kolegové, ale zároveň přátele
  • Pouze ranní směny - vhodné pro maminky

Vhodné pro

Absolventy, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené.

Jiná sdělení

Pokud Vás zaujalo to, co naše společnost poskytuje, neváhejte a zašlete životopis.

Děkujeme a těšíme se na Vás,
tým CallOne s.r.o.