Volné pracovní místo  TELEFONNÍ OPERÁTOR KLIENTSKÉHO CENTRA

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Pro významnou společnost působící na trhu finančnictví hledáme vhodné kandidáty na hlavní pracovní poměr na pozici Telefonního operátora/operátorkyzákaznické linky. <br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> vyřizování požadavků volajících zákazníků</li>
<li> aktivní oslovování registrovaných zákazníků</li>
<li> informování registrovaných zákazníků o novinkách a nabízení doplňkových služeb</li>
<li> zadávání získaných dat do PC</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> velmi dobré komuniktivní schopnosti</li>
<li> obchodní duch</li>
<li> proaktviní přístup k práci</li>
<li> příjemný hlasový projev</li>
<li> schopnost přímého oslovování zákazníků</li>
<li> psychická odolnost</li>
<li> ochota pracovat ve směnném režimu</li>
<li> znalost práce na PC</li>
<li> praxe na obdobné pozici velkou výhodou</li>
<li> nástup dle domluvy</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> provizní bonusy </li>
<li> stravenky v hodnotě 90,-Kč</li>
<li> dovolená navíc</li>
<li> sick days</li>
<li> zázemí stabilní společnosti</li>
<li> možnosti profesního růstu</li>
</ul>

Jiná sdělení