Volné pracovní místo  Telefonní operátor/ka - brigáda

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou

Jsme česká kurýrní a spediční společnost IN TIME Spedice, spol. s r.o. Již od roku 1990 zajišťujeme ucelenou škálu logistických služeb a aktuálně hledáme operátory pro náš dispečink v Praze.

Co Vás čeká?
  • trochu té administrativní činnosti
  • telefonické kontaktování příjemců zásilek
  • prověřování důvodu nedoručení zásilky
  • zjišťování doručení dle přání a možností příjemců
  • zkrátka a jasně veškerý zákaznický servis pro naše zákazníky

Požadujeme

Co očekáváme my od Vás?
  • příjemný mluvený a písemný projev
  • telefon musí být Váš kamarád stejně jako zákazník na druhé straně linky
  • výborná čeština je samozřejmostí
  • bude se Vám také hodit odolnost vůči stresu a časová flexibilita

Nabízíme

  • zaučení na zákaznickém servisu
  • pracovní doba dle potřeby cca PO-PÁ 15:00 – 21:00
  • odměna 130Kč/hod
  • nástup možný ihned

Místo výkonu práce: Pražská 180, Zdiby