Volné pracovní místo  Telekomunikační konzultant a poradce

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Práce na ŽL
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Pro kanceláře v Brně, Hodoníně a Zlíně přijmeme 4 ( pro každou kancelář) telekomunikační konzultanty.
Náplň práce:
  • absolvování obchodních schůzek u firemní klientely
  • zpracování obchodních nabídek, kalkulace a návrhy řešení
  • uzavírání objednávek
  • reporting
  • pravidelné meetingy, školení

Požadujeme

  • praxe v oblasti obchodu výhodou ne však podmínkou
  • komunikativní dovednosti (mluvená i písemná forma)
  • přátelský a lidský přístup, pozitivní myšlení
  • zaměření na výsledek
  • profesionální vystupování
  • zkušenost s jednáním s firemní klientelou výhodou
  • spolehlivost a zodpovědnost

Nabízíme

  • fixní odměnu ( průměrně 25.000,-Kč po dobu prvních tří měsíců)+ provize a nadstandardní bonusový systém
  • zajímavé firemní benefity
  • lokalitu pracoviště v místě Vašeho bydliště
  • zaškolení zdarma (bez vstupních investic)
  • práci v perspektivním oboru
  • zázemí největšího telekomunikačního operátora
  • kvalitní, žádané a dobře prodejné produkty a služby

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".