Volné pracovní místo TESAŘ/POKRÝVAČ střech v NEMECKU

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Německo
Plný úvazek
Vzdělání
vyučení

Popis pracovní nabídky

TESAŘ/POKRÝVAČ střech v NEMECKU

Využijte jedinečnou příležitost! Máte možnost pracovat v sousední zemi získat velmi žádanou zahraniční PRAXI a pořádně si VYDLAT !!!
JOB LEADER CZECH s.r.o. Vám zajistí kompletní podporu v zahraničí ubytování.

Požadavky:

  • praxe jako tesař či pokrývač minimálně 2 roky
  • němčina na komunikativní úrovni pokud se jedná o dva kolegy stačí pouze u jednoho z vás
  • jedná se o budování rodinných domů – tesař/pokrývač má na starosti kompletní zbudování a

    pokrývání střech

Nabízíme:

  • 25.000 čistého/mě­síc po zapracování navýšení odměny
  • zajištění ubytování
  • zajištěný delegát naší společnosti v Německu
  • práce na zajímavém dlouhodobém projektu
  • dlouhodobou spolupráci¨

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.

Absolventi

Pozice je vhodná pro absolventy

Podobné nabídky práce

Dělník ve stavebnictví
Naše stavební firma se silným finančním zázemím, hledá pracovníky na pozice zedník, elektrikář, instalatér, topenář, pokrývač, tesař, obkladač, řidič dodávkového vozu.
CASSO INVEST spol. s r.o. okres Karlovy Vary, kraj Karlovarsk... Plný úvazek, Práce na ŽL
týden
Klempíř / tesař / pokrývač
Sháníme stavebního klempíře/pokrývače s praxí. Klempíř bude přiřazen do party klempířů/pokrývačů se kterými bude provádět odbornou práci.
JOBSYSTEM s.r.o. Praha Plný úvazek
týden
Pokrývač, nástup ihned, až 35 000 Kč, Praha
* montáž konstrukce * osazování panelů * úpravy krovů * zajištění místa instalace * rozhození střechy * řešení izolace, krytiny, frézování, háky.. * plechy letování
ADECCO spol.s r.o. Praha, okres Hlavní město Praha Plný úvazek
aktivní
Tesař
Kontakt: Jeslínková Barbora, tel.: <!--poslatEmail-->, e-mail: <!--poslatEmail--> Místo výkonu práce: Stavby Berger Bohemia Požadujeme: - praxi v oboru - zdravotní způsobilost - spolehlivost
BERGER BOHEMIA a. s. Klatovská 410/167, Plzeň Plný úvazek
dnes
Tesař/ka
Místo výkonu práce: Rudná 1117/30a, Ostrava - Vítkovice V případě zájmu pište na e-mail: <!--poslatEmail--> Požadujeme vyučení v oboru tesař s praxí, schopnost práce ve výškách. Mzda: 100,- Kč/hod. + stravenky. ...
VS - Invest a.s. Rudná 1117/30, Ostrava Plný úvazek
dnes
stavební dělník na střechách
Náplň: demontážní práce, přesuny hmot, pomocné práce při realizaci oprav střech. Požadujeme pracovní nasazení, fyzickou zdatnost, spolehlivost, praxe ve stavebnictví, zkušenosti v oboru pokrývání střech střech a ŘP B výhodou VÝHO ...
StřechyIzolace HOLUB s.r.o. Boubínská 229, Strakonice Plný úvazek
dnes