Volné pracovní místo  TEST ENGINEER ELEKTRO

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho klienta - významnou zahraniční společnost- hledáme vhodné kandidáty pro nově otevřenou pozici:

TEST ENGINEER ELEKTRO

Náplň práce:
provádění kompletních testů testování měníren - po mechanické i elektrické stránce
administrativní činnost spojená s testování (protokolyreporty)
komunikace se zákazníkem řešení případných problémů či reklamací
zajištění podpory při předávání měnírny zákazníkovi
podílení se na zákaznických auditech

Požadavky na uchazeče:
SŠ/VŠ elektrotechnické silnoproud
komunikativní znalost AJ světa)
min. 2 roky praxe
znalost IGBT technologií inventory a zásobníky energie odpovědnost a loajalita
pečlivost týmový hráč
odborná způsobilost dle vyhlášky 50/1978 Sb. - řízení činnosti na el. zařízení VVN

Nabízíme:
zajímavé pracovní uplatnění
motivující finanční ohodnocení se širokou škálou zaměstnaneckých
benefitů (stravenky 13.mzda 5 týdnů dovolené příspěvek na penzijní připojištění apod.) a
příjemné pracovní prostředí mezinárodní společnosti

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".