Volné pracovní místo  TEST ENGINEER - LINUX (Brno)

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Pro našeho klienta, prestižní mezinárodní společnost působící v oblasti IT řešení, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

TEST ENGINEER - LINUX

Pozice je vhodná jak pro zkušené kandidáty, tak pro kandidáty-juniory. Důležitým kritériem úspěšnosti je velmi dobrá znalost OS Linux a aktivní znalost AJ.

Náplň práce:
  • vývoj nástrojů pro automatizované testování (pomocí skriptovacích jazyků)
  • specifikace testovacích scénářů, testování funkčnosti, příp. výkonu aplikací (na bázi OS Linux)
  • analýza zjištěných chyb, reportování a dokumentace uplatněných řešení
  • systematický a kreativní přístup k řešení problémů
  • samostatnost a schopnost pracovat pod tlakem

Požadujeme

  • VŠ vzdělání (alespoň bakalářský titul) – v oblasti IT apod.
  • Velmi dobrá znalost OS Linux / Unix
  • Praktická znalost programování/skriptování minimálně v jednom z jazyků: Python, C++, Perl, bash shell
  • Zkušenosti s testováním SW výhodou, znalost testovacích technik
  • Aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem

Nabízíme

  • Příležitost budovat kariéru v nadnárodní IT společnosti
  • Možnost realizovat se v rámci mezinárodního týmu odborníků
  • Využití znalostí a zkušeností s OS Linux
  • Zajímavé finanční ohodnocení a motivující firemní benefity (dovolená navíc, odborné a jazykové vzdělávání, bonusy, příspěvky na relaxaci, životní pojištění a další)
  • Pracoviště v Brně

Poskytnutím svých osobních údajů, zahrnutých do životopisu, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v plném rozsahu v databázi společnosti Randstad v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to na dobu max. jednoho roku a poté k jejich skartaci. Zároveň tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".