Volné pracovní místo  Test inženýr - Praha východ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho významného klienta působícího v oblasti automotive hledáme vhodného kandidáta na výše uvedenou pozici.

Náplň práce:
  • spolupráce s odd. kvality a údržby
  • návrhy a realizace testovacích systémů
  • programování systémů ve vývojovém prostředí
  • spolupráce na realizaci projektů

Požadujeme:
  • min. SŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • pokročilou znalost elektrotechniky a elektroniky
  • praxi na obdobné pozici
  • aktivní znalost programovacích jazyků C++ C# apod.
  • výhodou je znalost PHP XML a SQL
  • výhodou je znalost automatizace a kamerových systémů
  • podmínkou je komunikativní znalost AJ (NJ výhodou)

Nabízíme:
  • zajímavou práci na HPP s možností profesního růstu
  • dobré platové ohodnocení
  • práci s nejnovějšími technologiemi
  • týden dovolené navíc
  • další zaměstnanecké benefity
  • pracoviště v severní části okresu Praha-východ

Oslovila Vás tato nabídka a splňujete požadavky?
V tom případě nezašlete svůj životopis v českém a anglickém jazyce na adresu pomocí volby "odpovědět".