Volné pracovní místo  Tester se znalostí Javy

Lokalita a další
Vzdělání Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Jeden z našich nejvýznamnějších klientů hledá vhodného uchazeče na pozici Testera se znalostí Javy.<br/>
<br/>Vaším úkolem bude:<br/>
<ul>
<li> Kontrola vyvinutých aplikací</li>
<li> Kontrola kvality zdrojových kódů</li>
<li> Komunikace s vývojáři</li>
</ul>
<br/>Možnost práce z domova 2 dny v týdnu!

Požadujeme

Pro našeho klienta hledáme uchazeče s následujícími znalostmi/zkušenostmi:<ul>
<li> znalost Javy (J2EE), Spring a principů OOP</li>
<li> HTML, CSS, JavaScript</li>
<li> Znalost nástrojů pro revizi kódu (FishEye, JIRA...)</li>
</ul>

Nabízíme

Mimo běžných benefitů nabízí náš klient dále také:<ul>
<li> Bonusový program</li>
<li> Certifikace</li>
<li> Školení</li>
<li> Flexibilní pracovní doba</li>
<li> Možnost práce z domova 2 dny v týdnu</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.