Volné pracovní místo  Tester strojů

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pokud vás baví odhalovat skryté nedostatky strojů, vylepšovat a vyvíjet, pak je tato práce právě pro vás. Staňte se součástí rostoucí firmy, která klade důraz na kvalitu a partnerství se zákazníky a vlastními zaměstnanci.

Co vás čeká:
Kreativní testování nově vyvíjených strojů, fyzikální měření, záznamy teplot, průtoků, tlaku, odsávání atd.
Testování dílčích celků - měření pevnosti, opotřebení, návrhy na změny, zlepšení
Je na Vás, jakou si zvolíte metodu, měřidlo, čím začnete
Ostatní kolegové vám budou oporou
Zákaznické testy dodaných vzorků

Požadujeme

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
Povědomí o měřících metodách, přístrojích a jejich použití
Lehká znalost fyziky (proudění kapalin, vzduchu, termodynamika, mechanika)
Minimálně základní znalost chemie
Částečné technické znalosti - orientace v mech., elektro a pneu schématech
Vyhláška 50, alespoň zákl. orientace v tech. normách
Anglický jazyk stačí k četbě dokumentů
Manuální zručnost, komunikativnost, znalosti MS office
Umět prezentovat výsledky zkoumání

Nabízíme

Zajímavou práci v unikátním oboru s celosvětovou působností
Flexibilní pracovní dobu, možnost rozvíjení se, příjemné zázemí
Odpovídající platové ohodnocení
Roční odměny
20 dní dovolené + 5 dní zdravotní dovolené
Doplňkové penzijní pojištění, životní pojištění
Jazykové kurzy na pracovišti
Příspěvek na stravování

Termín nástupu:
Ihned/dle dohody

Místo pracoviště:
okr. Vsetín, Rožnov pod Radhoštěm

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ skrze odpovědní formulář a uvádějte značku 49793

Máte zájem o nabídku Tester strojů?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Nataša Buriánová z Kariéra spol. s r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Tester strojů

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.