Volné pracovní místo  Tester

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské

O firmě

Skvělá příležitost pracovat na nejmodernějším SW produktu pro dopravní systémy. <br/>
<br/>Co vás čeká? <ul>
<li>Vytváření automatizovaných testů, testovacího plánu a jejich správa </li>
<li>Implementace testovací vrstvy pro cílovou platformu v jazyce Java</li>
<li>Provádění funkčních i nefunkčních testů (zátěž, výkonnost, bezpečnost, použitelnost)</li>
</ul>

Požadujeme

Očekáváme:<ul>
<li>Zkušenosti na obdobné pozici alespoň 3 roky</li>
<li>Dobrou znalost programovacího jazyka C++ nebo Java</li>
<li>Zkušenosti s vývojem produktů pomocí Agile/Scrum</li>
<li>Znalost komunikačních technologií </li>
</ul>
<br/>Výhodou:<ul>
<li>Uživatelská znalost systému Linux</li>
<li>Znalost standardu ASN.1</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li>Odpovídající finanční ohodnocení </li>
<li>5 týdnů dovolené</li>
<li>Pružná pracovní doba</li>
<li>Příspěvek na volnočasové aktivity</li>
<li>Stabilitu velké nadnárodní korporace</li>
</ul>... a mnoho dalších!