Volné pracovní místo TESTOVACÍ INŽENÝR #4797264

aktivní
People Consulting s.r.o.

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Místo pracoviště
kraj Vysočina
Plný úvazek
Vzdělání
bakalářské, vysokoškolské

hledá pro svého klienta, zahraniční společnost působící v oblasti vývoje elektronických produktů, kandidáty/kan­didátky na pozici:

TEST ENGINEER – ELEKTRONIK

Popis pozice / Náplň práce:

Provádění testů a zkoušek elektronického rozhraní
Aplikace norem dle stanovených předpisů v automobilovém průmyslu
Implementace SW pro testování elektroniky – LabView
Podpora a rozvoj testovacích zařízení, vytváření plánů zkoušek
Úzká spolupráce s vývojovým centrem v zahraničí

Požadujeme

Náš klient požaduje:

VŠ vzdělání v oboru elektronika, elektrotechnika, optika
Praxi v oboru testování elektronických modulů nebo automatizace
Celkovou orientaci v oblasti elektroniky, světelných funkcí
Aktivní znalost německého nebo anglického jazyka
Ideálně znalost programu LabView
Samostatnost, ochotu se učit a růst

Nabízíme

Náš klient nabízí:

Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
Přístup k nejnovějším technologiím
Příležitost pro rozvoj a kariérový růst
Práci na hpp v příjemném pracovním prostředí
Zajímavé finanční ohodnocení a řadu zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, kurzy odborného vzdělávání, podporu při relokaci)
Nástup možný ihned
Lokalita: Vysočina

Jiná sdělení

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.