Volné pracovní místo  Tiskař – zajímavá příležitost i pro absolventy!

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Pracujete v polygrafii a hledáte umístění ve významné a stabilní firmě, která Vám poskytne slušnou a jistou mzdu, zaměstnanecký poměr a firemní benefity? Reagujte – hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • obsluha přiděleného stroje
  • kontrola fungování stroje
  • zodpovědnost za kvalitu výsledného produktu
  • provádění drobné údržby

Požadujeme

  • vzdělání v oboru polygrafie
  • praxe na pozici tiskaře velkou výhodou
  • spolehlivost, manuální zručnost
  • ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

  • zázemí stabilní firmy v Olomouci
  • zajímavé finanční ohodnocení s možným růstem
  • firemní benefity
  • dotované stravování
  • nástup možný ihned

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám svůj životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.