Volné pracovní místo  Tiskař (od 28.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Hledáte prostor pro seberealizaci, místo, kde jsou schopni ocenit Vaše nápady a především práci, která Vás bude bavit? Pak jste na správné adrese! Společnost v Olomouci přijme do svého mladého kolektivu šikovného pracovníka k tiskařskému stroji! Chcete vědět více? Tak čtěte dál a zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce:

  • seřizování tiskařského stroje a jeho nastavování dle výrobních zakázek
  • drobné mechanické opravy na stroji
  • kontrola kvality tisku
  • tvorba příslušné dokumentace

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání (technické nebo polygrafické)
  • zkušenost s tiskařským strojem výhodou
  • uvítáme nápady pro zlepšení tiskového procesu a pozitivní přístup k práci

Nabízíme

  • možnost seberealizace v úspěšné společnosti – příležitost i pro absolventy!
  • práce v mladém a přátelském týmu
  • moderní strojní vybavení
  • rostoucí mzda
  • řada různých benefitů společnosti
  • stravování na pracovišti
  • práce na HPP v Olomouci
  • nástup možný ihned