Volné pracovní místo  TOP NABÍDKA! SKLAD S HRAČKAMI-mzda až 155Kč/hod+BONUSY!!

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 24 000–28 000 Kč / měsíc

Do skladu s hračkami hledáme šikovné pracovníky. Zajišťujeme dotované ubytování a dopravu.Práce vhodná pro muže, ženy i páry. Nástup možný IHNED nebo dle domluvy.

Náplň práce:

manipulace s paletovým vozíkem výhodou
balení a třídění zboží
práce ve třísměnném provozu
práce se scannerem
vychystávání zboží dle objednávkových listů

Požadujeme

manuální zručnost
praxe na obdobné pozici výhodou
dobrý zdravotní stav
ochota pracovat ve směnném provozu
časová flexibilita

Nabízíme

DOCHÁZKOVÝ bonus
VÝKONNOSTNÍ bonus
SEZÓNNÍ BONUS až 5 000 Kč navíc
možnost práce přesčas
týdenní poskytování záloh ve výši 1 000 Kč
zabezpečené ubytování za 59 Kč/noc
nákup v Lego shopu s 50% slevou až ve výši 9000 Kč
dotované stravování v kantýně, obědy za 40 Kč
možnost dlouhodobé spolupráce

Jiná sdělení

Doporuč známého a získej odměnu ve výši 2 000Kč!!!

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis na email nebo volejte na tel. číslo použijte odpovědní formulář .