Volné pracovní místo  Trade marketing manager

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti FMCG, hledáme zkušené a motivované kandidáty na pozici <br/>
<br/>Trade marketing manager<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Řízení prodejních a marketingových aktivit značky na území ČR a SR </li>
<li> Tvorba a implementace strategie, akčního a komunikačního plánu</li>
<li> Zodpovědnost za řízení rozpočtu, plnění daných cílů (obrat, profit)</li>
<li> zodpovědnost za visibilitu značky</li>
<li> zodpovědnost za veškeré POS materiály</li>
<li> reporting</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ/ SŠ vzdělání</li>
<li> min 2-3 roky na pozici Trade managera v oblasti FMCG</li>
<li> zkušenost s brandem spotřebního zboží na straně firmy</li>
<li> plynulá znalost Aj</li>
<li> velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti</li>
<li> výraznou, pozitivní osobnost, orientovanou na výsledek</li>
<li> spolehlivost, samostatnost, kreativitu, organizační schopnosti</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> atraktivní a zajímavou práci pro etablovanou značku</li>
<li> zaměstnanecké výhody (slevy na zboží) </li>
<li> balíček zaměstnaneckých benefitů</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".