Volné pracovní místo  Trade Marketing Specialist s polštinou

Firma HR PROfi
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

"Zaměřujeme se primárně na aktivní vyhledávání vhodných kandidátů na pozice poptávané našimi klienty. Jsme rádi užiteční při doporučení vhodných uchazečů především v oblastech TOP managementu, managementu a specialistů. Působíme především v oborech Finance & Banking, Sales & Marketing, IT a Engineering a Zdravotnictví"

Hledáme spolehlivého a aktivního kolegu/kolegyni, který přispěje k dalšímu rozvoji marketingu na polském trhu - uvedení nových produktů na trh, plán propagace, merchandising, sponzorství, zviditelnění produktu či spolupráce s obchodním oddělením.

✓ Firma vyrábí a nabízí produkty špičkové kvality, propracovaný design a výborný zákaznický servis.
✓ Ekologicky zodpovědná firma, šetrná k životnímu prostředí.
✓ Držiteli certifikátů kvality a respektování práv zaměstnanců.
✓ Podporující mnoho charitativních projektů.

Pracovní náplň:
  • implementace všech obchodních marketingových akcí pro podporu obchodního růstu na svěřených trzích
  • monitorovat klíčovou konkurenci – ceny, aktivity, marketingovou komunikaci, distribuční kanály
  • připravovat podklady pro cenotvorbu
  • zajišťovat realizaci priorit
  • posuzovat úspěšnost akcí na podporu prodeje
  • příprava a aktivní účast na veletrzích, VIP akcích, workshopech…..
  • identifikovat obchodní příležitosti
  • spolupracovat s digitálním marketingem a obchodním oddělením

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání ekonomického nebo marketingového směru
  • polský jazyk - plynule
  • český jazyk - plynule
  • praxe z obdobné pozice vítána
  • analytické schopnosti a finanční povědomí
  • schopnost vidět souvislosti v datech a číslech
  • pokročilá znalost MS Office – především Excel.

Nabízíme

  • roční odměny (ve výši 13. platu)
  • zázemí silného a stabilního zaměstnavatele
  • zaškolení a profesní růst
  • příspěvek na stravování
  • 25 dní dovolené
  • občerstvení po celý den
  • nástup: dohodou

Vhodné pro

Absolventy.

Máte zájem o nabídku Trade Marketing Specialist s polštinou?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petr Janák z HR PROfi

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Trade Marketing Specialist s polštinou

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.