Volné pracovní místo  TRAINEE PROGRAM - HR / KVALITA / TECHNOLOGIE / LEAN

Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

BCS Automotive Interface Solutions, s. r. o., patří mezi významné mezinárodní výrobce plastových a kovových spínačů a elektronických modulů pro automobilový průmysl v různých modifikacích, podle funkce (ovládání světel, zrcátek, oken, topení …), způsobu ovládání (tlačítkové, otočné, kolébkové …), určení (osobní, nákladní vozy), materiálu (kovové, plastové) atd.

BCS AIS klade velký důraz na kvalitu odvedené práce a zákaznickou spokojenost. Je certifikovaným dodavatelem největších automobilek a splňuje náročné normy nejen při produkci výrobků, ale i v rámci ochrany životního prostředí. Největšími zákazníky jsou Volkswagen, Ford, Daimler, Fiat atd. V benešovském závodě a jeho výrobním provozu ve Zruči nad Sázavou pracuje v současné době více než 650 zaměstnanců.

Popis pracovní nabídky

HR TRAINEE

Co Vás čeká:
  • Stanete se plnohodnotným členem týmu a poznáte, jak fungují naše HR procesy.
  • Projdete si všechny fáze životního cyklu zaměstnance od náboru až po ukončení pracovního poměru, přípravy pracovně právních dokumentů, interní komunikace, vzdělávání a odměňování zaměstnanců.
  • Zúčastníte se široké škály školení a tréninků, které budou rozvíjet Vaše dovednosti.

Požadovaný profil:
  • Student posledního ročníku / absolvent VŠ ekonomického/humanitního zaměření
  • Zkušenosti z oblasti HR a znalost pracovního práva výhodou
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni (min. B2)
  • Znalost MS Office (Excel, Powerpoint)
  • Samostatnost, pečlivost, ochota učit se novým věcem, proaktivní přístup, schopnost týmové spolupráce
  • Komunikativní a organizační schopnosti, flexibilita
  • Řidičský průkaz sk. B

TRAINEE V TECHNICKÉM ÚSEKU

  • Stanete se plnohodnotným členem týmu a poznáte, jak u nás fungují procesy spojené s technologiemi.
  • Budete mít možnost zařadit se mezi technology sériové výroby, spolupracovat na projektech před-sériové výroby a také se podílet na přípravě a náběhu nových projektů.

  • Absolvent SŠ nebo absolvent/student posledního ročníku VŠ technického zaměření (strojní / elektro)
  • Znalost čtení technické dokumentace
AJ na komunikativní úrovni (min. B2)
  • Znalost MS Office
  • Samostatnost, pečlivost a flexibilita
  • Proaktivní přístup a ochota učit se novým věcem
  • Schopnost týmové spolupráce

TRAINEE V ÚSEKU ŘÍZENÍ KVALITY

  • Stanete se plnohodnotným členem týmu a poznáte, jak u nás fungují procesy spojené s řízením kvality.
  • Budete mít možnost vyzkoušet si činnosti související s dodavatelskou, zákaznickou a interní kvalitou.

  • Absolvent SŠ nebo absolvent/student posledního ročníku VŠ technického zaměření
  • AJ na komunikativní úrovni (min. B2)
  • Znalost MS Office (MS Excel)

Nabízíme

Nabízíme plný pracovní úvazek včetně širokého portfolia benefitů:
  • 5 týdnů dovolené
  • Pracovní doba 37,5 hodiny týdně
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Příspěvek na penzijní připojištění, na stravování a dopravu do zaměstnání
  • Cafeterii benefitů
  • Program Zdraví
  • Možnost účasti na firemních společenských, kulturních a sportovních akcích
  • A další ...

Možnost pracovat na HPP / zkrácený úvazek / DPP.
Nástup možný ihned.

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Pozice je vhodná pro absolventy nebo studenty posledních ročníků VŠ.