Volné pracovní místo  Trainee program (M / Ž) - rozjeď svou kariéru a získej trvalou spolupráci za atraktivní mzdu!

Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–40 000 Kč / měsíc

Chcete rozjet svou profesní kariéru a máte zájem o trainee program, který vám otevře dveře do světa mezinárodního automotive průmyslu? Připojte se k nám, jedné z předních firem v automobilovém průmyslu v Ústeckém kraji!

  • výroba
  • kvalita
  • procesní inženýrství
  • lidské zdroje
  • logistika

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:

  • Dotované stravování
  • Až 28 dnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu !
  • Příspěvek na dovolenou až 4800 Kč / rok !
  • Kafeterie až 4800 Kč / rok
  • Příspěvky na dětské tábory
  • Firemní akce
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní připojištění 1,5 - 3 % ze mzdy
  • Příspěvek na životní připojištění
  • Stravenkový paušál
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Kariérní růst a rozvoj

CO VÁS ČEKÁ:

  • Trainee program pod mentorem
  • Pracovní smlouva na rok s možností trvalé práce
  • Účast a vedení zajímavých projektů a spolupráce s ostatními odděleními

CO OD VÁS POŽADUJEME:

  • Čerstvě ukončené VŠ vzdělání (min. bakalářské)
  • Dobrou znalost anglického jazyka

Využijte tuto jedinečnou příležitost a zašlete nám Váš životopis!

Vhodné pro

Absolventy.