Volné pracovní místo  Translátor – překladatel (externě)

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, významnou českou společnost „Popron“, hledáme vhodné kandidáty na pozici „Translátor – překladatel (externě)“ se sídlem na Praze 5.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
  • překlady katalogových článků a popisků z českého jazyka do slovenského
  • následná korektura

Požadujeme

  • výbornou znalost českého a slovenského jazyka (slovem i písmem)
  • praxi s překlady článků
  • zodpovědný přístup k práci
  • znalost práce na PC
  • časovou flexibilitu
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Slovenský rodilý mluvčí

Nabízíme

  • práci vykonávanou externě
  • práce pro úspěšnou, zavedenou a dynamicky rozvíjející se firmu

Plat: dohodou

Nástup: dohodou

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".