Volné pracovní místo  Translator and Community Manager

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho klienta - věhlasnou mezinárodní IT společnost hledáme motivované kandidáty na pozici TRANSLATOR AND COMMUNITY MANAGER k posílení divize videoher pro Východní Evropu. Dle požadavků centrály společnosti budou překládat hry a související produkty testovat kvalitu překladů řídit PR a komunikaci

Požadavky na uchazeče:
Překladatelská praxe v jazykové kombinac: angličtina/ polština
Znalost polského trhu videoher
Vášeň pro psaní a překlady
Znalost on-line marketingu a on-line reklamy
Rodilý mluvčí v polštině
Výborná znalost angličtiny
Znalosti k vytváření a analýze statistik pro centrálu společnosti pomocí (ARPPU ARPU DAU MAU% PU ...)

Náplň práce:
Překlad a lokalizace videoher pro polský trh
Testování her a zajištění kvality překladů
Dle zásad společnosti řízení PR a CRM her a souvisejících produktů pro polský trh (Aktuality tiskové zprávy informační bulletiny)
Kontrola webových stránek společnosti zodpovědnost za jejich obsah
Dle pokynů centrály kontrola a customizace příslušných odkazů / bannerů / cílových stránek
Předcházení problémům a optimalizace řešení a dané trhy

Další požadavky:
Min. 2 roky na obdobné pozici
Zkušenosti s lokalizací videoher
Výborná znalost Photoshopu
Výborná znalost on- line marketingové terminologie (CPA CPL atd.)

Nabízíme:
Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
Odpovídající mzdové ohodnocení

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".