Volné pracovní místo Truhlář – mistr výroby

aktivní
JOBSYSTEM s.r.o.
Místo pracoviště
Skorkov 41, Předměřice nad Jizerou
Plný úvazek
Vzdělání
vyučení, SŠ s maturitou

Vedení týmu pracovníků do 10ti lidí, zodpovědnost za kvalitu výroby a plnění termínů zakázek. Motivace pracovníků, zajímavá a různorodá práce v oblasti výroby nábytku, převážně dýhovaného (s vlastním lisem), nebo nábytku z lamina. Lakování vyrobeného nábytku. Montáže u zákazníka.

Požadujeme

Vyučen v oboru, maturita (SŠ) vítána. Praxi ve výrobě zakázkových interiérů, zkušenosti, které vedou k samostatnosti. Chuť pracovat na svém rozvoji, ochotu a schopnost učit se novým věcem. Na pozici mistra výroby je nutné mít organizační schopnosti a zkušenosti s řízením výroby a vedením kolektivu.

Nabízíme

Stálý pracovní poměr, odpovídající platové ohodnocení, zaškolení a odborné vedení, příspěvky na stravu i dopravu. Práce na zajímavých projektech.

Jiná sdělení

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým jsou Podlahy Šesták s.r.o.. Český výrobce atypických interiérů, který je na trhu více než 20let. Společnost se zabývá zakázkovou výrobou bytových i komerčních interiérů.

Místo práce: Skorkov 41, Předměřice nad Jizerou

Termín nástupu: Ihned nebo po dohodě

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.

Podobné nabídky práce

Truhlář - vybavení interiérů
Přijmeme šikovné truhláře pro výrobu atypických interiérů na zakázku. Jsme zavedaná rodinná firma z Prahy 10 s osobním přistupem k zaměstnancům. Vyrábíme jak z DTD, MDF tak i z dýh ...
HK Group s.r.o. U Továren 260/25, Praha Plný úvazek, Práce na ŽL
týden
Přijmeme truhláře do výroby dřevěných oken
Do menší truhlářské dílny přijmeme truhláře, ideálně s praxí. Přijmeme i absolventy, které zaučíme. Zaměřujeme se na výrobu dřevěných oken a dveří, schodišť a nábytku.
CREATIVE okna-dveře s.r.o. Českobrodská, Praha 9 Plný úvazek, Práce na ŽL, Brigády
aktivní
Podlahář / Truhlář - až 30.000 Kč!
Pro našeho významného klienta hledáme šikovné podlaháře s praxí! Co bude Vaší náplní práce? Pokládka PVC lina plovoucích podlah Vytahované sokly Pokládka dřevěných podlah roštů teras Pokládka koberců a kobercových čtverců P ...
JOB LEADER CZECH s.r.o. Praha Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
aktivní
Montážní pracovník
-montáž podsestav v leteckém průmyslu -vrtání,broušení,nýtování
ARIETE personal s.r.o. Letňany, Praha Plný úvazek
aktivní
Truhlář/modelář/čalouník
Náplň práce: - výroba kompozitů (práce s laminační pryskyřicí) - tvorba nástřihů podle výkresové dokumentace - příprava povrchu pro lepení - lepení a skládání vrstev materiálu do forem Požadujeme: - SOU v technickém oboru nebo zk ...
JOB LEADER CZECH s.r.o. Praha, Středočeský kraj Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády