Volné pracovní místo Truhlář na ŽL

aktivní
JOBSYSTEM s.r.o.
Místo pracoviště
Brandýs nad Labem a Stará Boleslav
Pracovní poměr
Práce na ŽL
Vzdělání
vyučení

Truhlářské práce manuální i na moderních truhlářských strojích.

Požadujeme

  • vyučení v oboru
  • manuální zručnost
  • pracovitost
  • zodpovědnost

Nabízíme

  • zázemí stále se rozvíjející firmy
  • dobrý pracovní kolektiv
  • odměňování na úrovni

Jiná sdělení

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost JN Interier Česká republika, s.r.o. zabývající se výrobou nábytku na zakázku.

Místo práce: Brandýs nad Labem a Stará Boleslav

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, použijte volbu „odpovědět“.

Platnost inzerátu končí 21. 8. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Podobné nabídky práce

Truhlář, přípravář pro atypickou výrobu
• výroba atypických prvků s důrazem na detail • výroba dýhovaného nábytku (vlastní lis) i nábytku z lamina, práce s masivem • montáže u zákazníka
JOBSYSTEM s.r.o. Středočeský kraj Plný úvazek
týden
Truhlář - nábytkář
Do dvousměnného provozu v Praze 6 hledáme vyučeného truhláře – nábytkáře.
JOBSYSTEM s.r.o. Praha Plný úvazek
týden
Montážník kuchyňského nábytku
Na HPP hledáme vhodného kandidáta na pozici montážník kuchyňských sestav. Montážní a truhlářské práce u zákazníka.
týden
Truhlář/modelář/čalouník
Náplň práce: - výroba kompozitů (práce s laminační pryskyřicí) - tvorba nástřihů podle výkresové dokumentace - příprava povrchu pro lepení - lepení a skládání vrstev materiálu do forem Požadujeme: - SOU v technickém oboru nebo zk ...
JOB LEADER CZECH s.r.o. Praha, Středočeský kraj Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
aktivní
Truhlář na výrobu nábytku a veletržních stánků
místo výkonu práce: Praha kontakt: Gryshyna Natalia, tel.: <!--poslatEmail-->, e-mail: <!--poslatEmail--> Na Okraji 439/460, 162 00, Praha 6 požadujeme: vyučení v oboru výhodou, praxe na dřevoobráběcích strojích výhodou, trestní b ...
GLORIA stavinvest s.r.o. Praha Plný úvazek
týden
TRUHLÁŘI
TRUHLÁŘI - místo výkonu: Knížkovice. Upřesňující informace: nástup možný ihned. Náplň práce: truhláři ve výrobě oken, dveří, nábytku. Kontakt: emailem.
Pavel Tausek 75, Zdice Plný úvazek