Zařazeno v oborech:
Řemeslné a manuální práce
Pozice:
Truhlář
Lokalita:
Praha 6
Může se Vám hodit:
Truhlář Praha 6

Volné pracovní místo TRUHLÁŘ NÁBYTKÁŘ

aktivní
KATALPA - VÝROBA NÁBYTKU s.r.o.
Místo pracoviště
Papírenská 1, Praha 6 - Bubeneč
Plný úvazek
Vzdělání
vyučení

Do provozu v Praze 6 hledáme na HPP vyučené truhláře – nábytkáře.
Požadujeme: bezúhonnost, zodpovědnost, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení.
Nástup možný ihned.
Své životopisy zasílejte pomocí formuláře „Odpověď na inzerát“.

Podobné nabídky práce

Montážník kuchyňského nábytku
Na HPP hledáme vhodného kandidáta na pozici montážník kuchyňských sestav. Montážní a truhlářské práce u zákazníka.
JOBSYSTEM s.r.o. Praha Plný úvazek
týden
Truhlář - nábytkář
Do dvousměnného provozu v Praze 6 hledáme vyučeného truhláře – nábytkáře.
týden
Truhlář/modelář/čalouník
Náplň práce: - výroba kompozitů (práce s laminační pryskyřicí) - tvorba nástřihů podle výkresové dokumentace - příprava povrchu pro lepení - lepení a skládání vrstev materiálu do forem Požadujeme: - SOU v technickém oboru nebo zk ...
JOB LEADER CZECH s.r.o. Praha, Středočeský kraj Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády