Volné pracovní místo Truhlář pro stavbu TOP českých obytných vozidel

aktivní
KPS Automobile s.r.o.
Místo pracoviště
Malý Malahov
Pracovní poměr
Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání
základní, vyučení, SŠ s maturitou, vyšší odborné
Hrubý plat
25000 - 40000 Kč

Chcete si splnit v zaměstnání to, na co jste se vždy těšil(a)?? Různorodá řemeslná práce, která Vás bude bavit a naplňovat, práce, za kterou dostanete nejen dobře zaplaceno, ale budete zároveň váženým členem teamu, podílejícího se na jedinečných špičkových produktech a nápadech výborně zavedené ryze české firmy. Myslíte si o sobě, že máte „zlaté české ručičky“???..Tak jste ten pravý(á), koho hledáme!!

Požadujeme

Požadujeme zručnost a znalost řemeslné práce, zodpovědnost a teamového ducha. Zbytek Vás naučíme.

Nabízíme

Nabízíme velmi přátelský kolektiv, tvůrčí zaměstnání s možností profesního růstu. Firma se Vám postará o dostatek práce a zakázek, na oplátku vyžaduje perfektní řemeslnou práci, za kterou nabízí nástupní plat 25.000,– , příspěvěk na důchodové připojištění až do výše 3000,–/měsíčně, příspěvek na dopravu až 1500,–/měsíčně, firemní benefity, možnost zapůjčení obytného vozu zdarma, teplé obědy, pracovní oděv a obuv. Samozřejmostí je slušné chování a úcta. To samé však vyžadujeme i od Vás.

Podobné nabídky práce

TRUHLÁŘ, KMENOVÝ STAV
Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou a montáží nábytku, hledáme vhodného uchazeče na pozici TRUHLÁŘ. NÁPLŇ PRÁCE: - montáž nábytkových dílců a komponentů (lamino) - montáž probíhá ve firmě, výjimečně u ...
ADECCO spol.s r.o. Plzeň Plný úvazek
dnes
údržbář
Požadujeme: platnou vyhl. 50, praxi v oblasti údržby strojů a zařízení, řidičské oprávnění sk. B, Nabízíme: práci v perspektivní společnosti, závodní stravování, pojištění odpovědnosti zaměstnance placené zaměstnavatelem, příspěv ...
Maso Brejcha s.r.o. 20, Blovice Plný úvazek
týden
truhlář nábytkář (převážně ruční)
Místo výkonu Kasejovice. Vzdělání: SOU v oboru truhlářství.
INTERIORS manufacture&design a.s. 337, Kasejovice Plný úvazek
týden
pracovníci do výroby
Náplň: výroba stěnových prvků, stěnové rámové konstrukce, připevnění zateplovacího systému, přířez pro produkci dřevěných stavebních dílců, zabudování oken, dveří a rolet ve výrobě nízkoenergetických domů. Vyučení v oboru tesař, ...
DFH Haus CZ s.r.o. 162, Žákava Plný úvazek
aktivní
truhlář
Praxe výhodou, možno i nevyučení. Nabízíme: příspěvek na dopravu, prémie z obratu, odměnu za docházku
Niehoff Nábytek k.s. 184, Meclov Plný úvazek
aktivní
údržbář - mechanik
Místo výkonu Hradišťský Újezd č.p. 20.